Background image
Informace, objednávky na 608 879 269
Menu

BERCBioActive 200ml - 25% EXTRAKTU - BERCOVÉ VŘEDY, HEMEROIDY, ZÁNĚTY, ZPEVNĚNÍ POKOŽKY

Domů > Divoká kosmetika NOVINKA 25% EXTRAKTU > BERCBioActive 200ml - 25% EXTRAKTU - BERCOVÉ VŘEDY, HEMEROIDY, ZÁNĚTY, ZPEVNĚNÍ POKOŽKY
BERCBioActive 200ml - 25% EXTRAKTU - BERCOVÉ VŘEDY, HEMEROIDY, ZÁNĚTY, ZPEVNĚNÍ POKOŽKY
Kód produktu: DK0135
Dostupnost: 8 kus
Jednotka: kus
Cena: 270.00 Kč
Množství:

POUŽITÍ: BERCOVÉ VŘEDY, HEMEROIDY, ZÁNĚTY, ZPEVNĚNÍ POKOŽKY

Přípravek regeneruje a chrání pokožku v místě aplikace. Přiměřené množství gelu rozetřeme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky. Aplikaci gelu provádíme nejlépe ihned po večerní hygieně, tím je zajištěna maximální účinnost produktu. Používáme pravidelně každý den minimálně po dobu dvou až čtyř týdnů. Přípravek obsahuje extrakt třezalky tečkované. Přípravek obsahuje propolis – včelí produkt.

Složení:

Aqua, Alcohol denat. (and) Hypericum perforatum extrakt, Ricinus communis oil, Xanthan Gum, Propolis Cera. Obsahuje propolis - včelí produkt. Neobsahuje žádné konzervační přísady, parfémy a syntetická barviva.

Aplikace:

Přiměřené množství gelu naneseme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky.

Byliny:

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum)

Divoká kosmetika:

Gely s extrakty léčivých bylin rostoucích ve volné přírodě. Sběr bylin je prováděn v přirozených lokalitách jejich výskytu na území České republiky. Bylinné extrakty jsou získávány výjimečným technologickým postupem za studena, díky kterému je možné dosáhnout té nejvyšší kvality a účinnosti. Každý produkt obsahuje vysoký podíl bylinných extraktů, které zaručují jedinečnou účinnost. Kvalitativní ukazatele kosmetických prostředků jsou zajištěny dohledatelností jednotlivých etap v průběhu celého vývojového, výrobního a distribučního procesu ve vztahu k životnímu prostředí.

Napsat recenzi

Jméno:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení:
Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: