Background image
Informace, objednávky na 608 879 269
Menu

CELUBioActive 200ml - CELULITIDA, STRIE, ZPEVŇOVÁNÍ A PROKRVENÍ POKOŽKY, LYMFATICKÝ SYSTEM

Domů > Divoká kosmetika NOVINKA > 200ml > CELUBioActive 200ml - CELULITIDA, STRIE, ZPEVŇOVÁNÍ A PROKRVENÍ POKOŽKY, LYMFATICKÝ SYSTEM
CELUBioActive 200ml - CELULITIDA, STRIE, ZPEVŇOVÁNÍ A PROKRVENÍ POKOŽKY, LYMFATICKÝ SYSTEM
Kód produktu: DK0123
Dostupnost: 9 kus
Jednotka: kus
Cena: 250.00 Kč
Množství:

POUŽITÍ: CELULITIDA, STRIE, ZPEVŇOVÁNÍ A PROKRVENÍ POKOŽKY, LYMFATICKÝ SYSTEM

Přípravek regeneruje a chrání pokožku v místě aplikace. Přiměřené množství gelu rozetřeme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky. Aplikaci gelu provádíme nejlépe ihned po večerní hygieně, tím je zajištěna maximální účinnost produktu. Používáme pravidelně každý den minimálně po dobu dvou až čtyř týdnů. Přípravek obsahuje extrakt břečťanu, kaštanu, křenu, měsíčku a vlaštovičníku. Přípravek obsahuje propolis – včelí produkt.

Složení:

Aqua, Alcohol denat. (and) Hedera helix (and) Armoracia rusticana (and) Aesculus hippocastanum (and) Calendula officinalis (and) Chelidonium majus extrakt, Ricinus communis oil, Xanthan, Propolis Cera . Obsahuje propolis - včelí produkt. Neobsahuje žádné konzervační přísady, parfémy a syntetická barviva.

Aplikace:

Přiměřené množství gelu naneseme nejlépe po večerní hygieně na místa s projevy celulitidy a krouživými pohyby jemně vmasírujeme gel do pokožky.

Byliny:

Kaštan, vlaštovičník, měsíček lékařský, břečťan, křen.

Divoká kosmetika:

Gely s extrakty léčivých bylin rostoucích ve volné přírodě. Sběr bylin je prováděn v přirozených lokalitách jejich výskytu na území České republiky. Bylinné extrakty jsou získávány výjimečným technologickým postupem za studena, díky kterému je možné dosáhnout té nejvyšší kvality a účinnosti. Každý produkt obsahuje vysoký podíl bylinných extraktů, které zaručují jedinečnou účinnost. Kvalitativní ukazatele kosmetických prostředků jsou zajištěny dohledatelností jednotlivých etap v průběhu celého vývojového, výrobního a distribučního procesu ve vztahu k životnímu prostředí.

Napsat recenzi

Jméno:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení:
Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: